قاپک تک قلو عکس,
قاپک تک قلو قیمت,
قاپک تک قلو خرید

از قاپک برای نگه داشتن , کشیدن و جابه جایی اجسام (شیشه , کاشی , فلز , سنگ وسطوح تخت و صیقلی … ) توسط فشار منفی هوا استفاده می شود.قاپک های شیشه ای تحت عناوین مختلفی چون: مکنده شیشه , قاپک ورق گیر , قاپک حمل سنگ قاپک سرامیک , قاپک وکیوم شیشه , قاپک دستی و … شناخته میشود .

کاربرد قاپک شیشه :در صنایع ساختمانی , کارهایی که نیاز به بلند کردن ورقه های سنگین فلز هستند , جابه جایی و بلند کردن شیشه ماشین و جابه جایی سنگ های بزرگ … بدون آسیب رساندن به اجسام می باشد.

شیشه یک جامد اَریخت (غیر بلوری) یا آمورف است، که کاربردهای وسیع عملی، فنی و زینتی دارد، از جمله در قاب پنجره‌ها، صنایع اپتیک، و الکترونیک نوری. شیشه‌ها معمولاً با خنک کاری ناگهانی شکل مذاب آن ساخته می‌شوند. معروف‌ترین و قدیمی‌ترین شیشه شناخته شده، «شیشه سیلیکاتی» می‌باشد که از «سیلیکا»، ماده پایه ای ماسه تشکیل شده‌است.

انواع قاپک : دستی , پمپی , برقی و به صورت.جنس بدنه قاپک ها از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ می باشد و همچنین قاپک ها دارای دستگیره هایی از جنس آهن یا لاستیک می باشند که این دسته ها باعث سهولت در استفاده از قاپک می شوند. برای استفاده از قاپک ها در کارهای مختلف باید به تعداد کاسه های مکنده توجه شود برای مثال :قاپک تک قلو برای انجام کارهای سبک و بلند کردن اجسامی که وزن بالایی ندارند استفاده میشود این کاسه های مکنده هرکدام توانایی بلند کردن وزن خاصی را دارند و هرچقدرتعداد این مکنده ها در قاپک بیشتر شود آن قاپک توانایی تحمل و بلندکردن وزن بیشتری از اجسام ( برای مثال سنگ های بزرگ و ورق های آهن سنگین ) را خواهد داشت . برای مشاهده این محصول و اطلاع از قیمت ها حتما از صفحه قاپک تک قلو دیدن نمایید.
نحوه کار با قاپک دستی :
قاپک های شیشه چیست؟قاپک مناسب برای انجام کار را روی جسم مورد نظر قرار داده اهرم یا دستگیره را فشار داده و پمپ وکیوم این قاپک دستی هوای موجود در داخل دستگاه قاپک شیشه را مکیده و باعث ایجاد اختلاف فشار بین داخل و خارج آن میشود که این امر باعث ایجاد نیرویی میشود که قاپک را به جسم می چسباند.از معروف ترین برندهای قاپک : قاپک شیشه RSCO (رستگار صنعت ) , قاپک شیشه bohle و …نکاتی که باید برای استفاده از قاپک شیشه به آن ها توجه شود : توجه داشته باشید که قاپک متناسب با وزن جسم را انتخاب کنید .از اتصال طولانی قاپک به جسم خودداری کنید.از تجهیزات و وسایل ایمنی لازم برای اجسام سنگین استفاده شود .سطح جسم فاقد هرگونه گرد و خاک باشد.هوای موجود در محیط متعادل باشد زیرا انقباض و انبساط باعث اختلال در کارایی قاپک ها میشود.برای خرید قاپک های شیشه شما میتوانید به سایت www.rastegarsanat.com مراجعه کرده و یا با حضور یافتن در فروشگاه رستگار صنعت یا یکی از شعب و نمایندگی های معتبر رستگار صنعت خرید قاپک خود انجام دهید .